ul. Podolska 25, Bydgoszcz

Wymiana
wyświetlaczy

Wymiana ekranu w telefonie nie jest procesem skomplikowanym, lecz wymaga precyzji i doświadczenia. Jeśli nie czujesz się na siłach zrobić to samemu to my z przyjemnością zrobimy to za Ciebie.

Wymiany możemy dokonać w telefonach wszystkich marek. Poniżej przedstawiamy poszczególne etapy tego procesu:

Pierwszym krokiem jest diagnoza usterki, czyli sprawdzenie, czy problemem jest sam ekran LCD czy może inne elementy telefonu.

demontowany jest stary ekran z telefonu przy użyciu podgrzewacza oraz specjalnych narzędzi.

Na tym etapie podczas demontażu należy uważać aby zastosować odpowiednie temperatury aby ekran łatwo odseparować a zarazem nie przegrzać pozostałych komponentów telefonu, następnie dokładnie jest czyszczony obszar gdzie znajdował się stary klej lub taśma montażowa.

nowy ekran wklejany jest w miejsce starego po wcześniejszym sprawdzeniu na testerze oraz po podłączeniu do telefonu klienta, iż jest w pełni sprawny.

Dokonujemy testowania jego funkcjonalności, sprawdzane są kolory, odcienie, jasność, czujniki, czułość dotyku oraz pozostałe funkcje telefonu.  

Po potwierdzeniu, że nowy ekran działa poprawnie, na życzenie klienta zostaje on zabezpieczony profesjonalną folią ochronną Firmy Clearplex, aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom.

Ostatnim etapem jest przekazanie telefonu właścicielowi który poprzedzony jest wykonaniem dokumentacji fotograficznej z przebiegu naprawy.

No i co
teraz?

Chroń swój telefon

Naprawa smart watchy

Wyszukaj swoją markę

Kategorie producentów

Telefony i smartwatche – naprawa / serwis Bydgoszcz